E-školka - Jarní říše

Jarní říše

Pohádkový příběh, který okouzlí dětičky od 3 - 7 let


Dobrodružství plné tvořivých úkolů, nápadů a pracovních listůZačínáme 14. března

Super, to chci!


Co získáš?                  týdenní program pro děti od 3 - 7 let

                                  pracovní listy s tématickými úkoly

                                  nápady na tvoření ve fotopostupu nebo videopostupu

                                  poutavý příběh využiješ po celý rok

                                  bonusové materiály, které podpoří představivost dítěte a aktivitu ke hře


                                  Projdi si pracovní listy ze sněhulákové e-školky   To se mi líbí. Jdu do toho
                               


                                  Kdo ocení program?                 rodiče, kteří hledají smysluplný ucelený program pro svoje dítě

                                               učitelé mš, prvních nebo druhých tříd. Grafomotorická cvičení,                                                 rozvoj jemné motoriky, logického myšlení, matematických                                                         dovedností, prostorové představivosti atd. Úkoly, které splňují                                                   vzdělávací prvek budou číhat v každém pracovním listě.

                                               vychovatelé, lektoři a táboroví oddíláci, 


                                  Nebude to o tom, že dostaneš jeden pracovní list denně. Nikoliv! Již teď v uzavřené skupince, před začátkem samotné e-školky na děti čekají tématické úkoly nebo pracovní listy.


Dohromady to bude dost velká sbírka pracovních listů na téma jaro, víly a draci 
                                  Jak to bude probíhat?       

         

E-školka bude probíhat v uzavřené facebookové skupině. Přístup bude zajištěn po uhrazení objednávky.


Materiály, videa, pracovní listy - vše zůstane ve skupině i po skončení e-školky


Po skončení e-školky skupinu archivuji. Vše zůstane, pouze nebude možno již přidávat komentář či příspěvek.
Seznam materiálů, které využijeme k tvoření, dodám včas do skupinky. Hodit se bude tiskárna!
To je přesně pro nás !                                  Příběh začíná


  Znáš skřítka Janka? Má zázračné housličky a skvělého dračího parťáka Blafíka. Janek má na konci zimy velmi důležitý úkol. Zahrát na svůj hudební nástroj. Jemné tóny tak probudí všech sedm jarních víl. Jednotlivá víla má na starost budíček naší přírody. Je to opravdické kouzlo.


A Blafík? Ten pomáhá všude kde se dá. Řeší zapeklité úkoly. Třeba nedávno se medvědovi Břéťovi nechtělo při jarním sluníčku vůbec vylézt z brlochu. Nakonec mu Blafík nasbíral pár ryb, pokapal medem a před brloch pečlivě poskládal. Břéťa ihned otevřel oči a začmuchal. Úplně zapomněl na to, že chtěl ještě prospat jaro. Proto je tak dráček Blafík moc důležitý. I když se to nezdá, bez něho by to jaro nebylo úplné.


Brzo bude tepleji. Sluníčko pomaličku sílí a zima naopak slábne. Cítí to i skřítek Janek. Právě ho polechtaly jemné paprsky sluníčka. Chviličku v zimě taky spal, aby nabral sílu. Teď ale musí zkontrolovat svoje housličky. Uff, jsou v pořádku. Však si je také na podzim pečlivě zabalil do dvou javorových listů, aby mu nenastydly. Teď už jen zahrát melodii a postupně probudit sestřenky víly.


Někdo chybí. Že by ještě spal? To není možné. Blafík se totiž probouzí ve stejnou dobu jako skřítek Janek. Takže už je pár dní vzhůru. No ano, chvilku tady byl. Ale odběhl a ještě nepřišel. Co se stalo? Blafíku, kde jsi? Jaro tě potřebuje! Janek a víly na tebe čekají. Děti tě chtějí poznat. Máš důležitý úkol. Řešit zapeklité jarní situace.


Víte, co uděláme, děti? Necháme Janka probudit jaro. A pokud budete chtít, zkusíte vyřešit pár jarních úkolů. Místo Blafíka. Třeba se nám povede přitom dráčka najít. Souhlasíte?


Tohle si nenech ujít! Prodej ukončen, budeme se opět těšit na začátek jara


Koupit


„Moc děkuji, školku jsme si užili, byla to vždy krásně strávená půlhodina a syn se na vaše listy moc těšil. Jen nevím, jak mu vysvětlím, že už nic chodit nebude. Jste skvělá, že jste se do tohoto projektu pustila. Máte parádní nápady. Ať se vám dál daří." Alena Š.


Děkuji, že jsem měla možnost přihlásit se k odběru Vašich materiálů. Líbí se mi zpracování, jasně daný úkol a určitě tématické propojení. JEN TAK DÁL!!!". Jana Š.
Chci program koupit

Kdo za projektem stojí? 


Jmenuji se Barbora Šimonová. Díky shodě náhod jsem mohla vystudovat pedagogiku volného času na TUL v Liberci. A opět jsem se vrátila do dětství, ve kterém jsem s chutí vymýšlela program pro moje sourozence a turistický kroužek. Po škole jsem dalších sedm let jako vychovatelka tvořila program pro partu dětí. Momentálně ve víru rodičovských povinností organizuji pouze svoje tábory a tvořivé kroužky. Je to štěstí, dělat práci, která je vašim koníčkem.